Hizmetler

Anasayfa Hizmetler

Hizmetler

Kişisel hayatınız, zevkleriniz, yemek istediğiniz/istemediğiniz besinler, sosyal hayatınız göz önünde bulundurularak, sağlık durumunuz, kilo-boy-yaş gibi faktörler incelenerek size özel listelerle, yasak anlayışından oldukça uzakta olan bir diyet listesini birlikte hazırlamaya ne dersiniz?

Bireysel Danışmanlık Hizmeti

Line

Ölçülü ve sağlıklı beslenerek, sağlıklı beslenmek, ideal kilosuna ulaşmak ve iyi yaşama adım atmak isteyenler için bireysel danışmanlık hizmetidir.

Kurumsal Beslenme

Line

Çalışanların ve yöneticilerin iş hayatlarında verimliliğini artırması kurumun finansal açıdan yükselişe geçmesi ayrıca sağlıklı bir yaşam sürmeleri için verilen beslenme eğitim hizmetidir.

Online Diyet

Line

Yoğun çalışan, şehir dışında yaşayan bireylere Diyetisyen Begüm SEZER tarafından kişiye özel hazırlanmış Skype, WhatsApp, mail ya da telefon görüşmeleri ile online takibi içeren sağlıklı diyet sistemidir.

Personel Beslenme Danışmanlığı

Line

Şirketlerde sağlıklı beslenme eğitimi verilmesinin yanında ihtiyaç doğrultusunda çalışan personele özel beslenme programı da hazırlanmaktadır.

Menü Danışmanlığı

Line

Şirket, otel, okul, restoran, kafe gibi yiyecek ve içecek bölümlerinin dahil olduğu toplu beslenme sistemlerinin dahil olduğu bütün kurumların beklentilerine uygun menülerini düzenlemekte ve menülerin kalori hesaplamalarını yapmaktayız.